İletişim Bilgileri

  • Merkez: Cebeci Mah. P Cad. No:35 Kat:10 Ofis:37 Sultangazi / İstanbul
  • [email protected]<
  • +9 0533 282 04 10
Descon Cephe Sistemleri San.  ve Tic. Ltd. Şti.
[ ŞİRKETİMİZ HAKKINDA ]

Descon Cephe Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Descon, gözde yapı projeleri üretmek ve uygulamak için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak güven kazanmayı hedeflemiş bir yapı firmasıdır. Firmamız, başarılı referansları, uzman kadrosu, şantiyelerinde çalışan eğitimli ve deneyimli personeli ile çağdaş mimari kavramları, giydirme cephe cam kombinasyonuyla çözen, özgün tasarımları uygulamayla hayata geçiren mühendislik, imalat, montaj ve pazarlama kuruluşudur.
Kapasite ve kalite koşullarını sürekli gelişen dünya standartları ile paralel yenileyen Descon Yapı, alüminyum giydirme cephe, alüminyum doğrama, soğuk cephe kaplama, çelik konstrüksiyon ve çatı/ışıklık sistemlerinin yanı sıra yapı malzemeleri üretim ve imalatları ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Bizi, benzerlerimizden ayıran temel özelliklerinden biri; projelerimizde gösterdiğimiz hassasiyet kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermemiz ve özenle yaklaşmamızdır.
Öte taraftan müşterilerimize verdiğimiz taahhütleri süratle ve zamanında yerine getirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Katalog

Firmamızın yaynlanmış kataloğu

Tanıtım Filmi

DESCON Tanıtım Filmi

[ ŞİRKET STRATEJİMİZ ]

FELSEFEMİZ

Müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ

Müşteri odaklı sistem çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

MİSYONUMUZ
MİSYONUMUZ

Biz, müşteri odaklı, güvenilir, deneyimli, yenilikçi, sorumlu ve özveriliyiz. Gücümüz, başarımız ve somut adımlarımızdır.

DEĞERLERİMİZ
DEĞERLERİMİZ
[ 0 +]
KITA
[ 0 +]
ÜLKE
[ 0 +]
PROJE