Hakkımızda


Descon, gözde yapı projeleri üretmek ve uygulamak için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak güven kazanmayı hedeflemiş bir yapı firmasıdır.

Firmamız, başarılı referansları, uzman kadrosu, şantiyelerinde çalışan eğitimli ve deneyimli personeli ile çağdaş mimari kavramları, giydirme cephe cam kombinasyonuyla çözen, özgün tasarımları uygulamayla hayata geçiren mühendislik, imalat, montaj ve pazarlama kuruluşudur.  Kapasite ve kalite koşullarını sürekli gelişen dünya standartları ile paralel yenileyen Descon Yapı, alüminyum giydirme cephe, alüminyum doğrama, soğuk cephe kaplama, çelik konstrüksiyon ve çatı/ışıklık sistemlerinin yanı sıra yapı malzemeleri üretim ve imalatları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Bizi, benzerlerimizden ayıran temel özelliklerinden biri; projelerimizde gösterdiğimiz hassasiyet kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermemiz ve özenle yaklaşmamızdır. Öte taraftan müşterilerimize verdiğimiz taahhütleri süratle ve zamanında yerine getirmek; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır. 

 

Misyon & Vizyon Ve Değerlerimiz

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan
 

Misyonumuz; Müşteri odaklı sistem çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden

Vizyonumuz;Müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır. 

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden

Değerlerimiz;Biz, müşteri odaklı, güvenilir, deneyimli, yenilikçi, sorumlu ve özveriliyiz. Gücümüz, başarımız ve somut adımlarımızdır.

İçerik en kısa sürede yüklenecektir.

İçerik en kısa sürede yüklenecektir.

İçerik en kısa sürede yüklenecektir.

İçerik en kısa sürede yüklenecektir.

İçerik en kısa sürede yüklenecektir.